Uluslararası Taşımacılık Hizmetleri

uluslararası nakliye

Uluslararası nakliye, ülkeler arası taşımacılık anlamına gelir. Tüm uluslararası nakliye sürecinde dikkat edilmesi gereken aşamalar vardır. Ürünün iyi muhafaza edilmesi, adrese zamanında teslim edilmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması gibi kriterler Saygınlar Nakliyat firmamız tarafından güvenle  sağlanmaktadır.

Uluslararası nakliye işlemi karayolu, demiryolu, denizyolu ve havayolu aracılığı ile yapılmaktadır. Firmamız bu kapsamda yüksek başarı sağlamış ve müşterilerine daima çözüm odaklı hizmetler sunmuştur. Siz de gerek Ortadoğu gerekse Avrupa ülkelerine Saygınlar Lojistik firmamız aracılığı ile yüklerinizi gönderebilirsiniz.

Saygınlar Nakliyat firması olarak uluslararası nakliye hizmetlerini %100 kalite standartlarına uygun olarak gerçekleştirmekteyiz. Firmamız uluslararası nakliyenin getirdiği avantajları tarafınıza en iyi şekilde sunmakta olup tüm taşımacılık hizmetlerini CMR sigortası kapsamında gerçekleştirmektedir. Böylelikle yol boyu eşyalarınız güvence altına alınmakta ve herhangi bir risk faktörü oluşması durumunda masraflar şirket tarafından karşılanmaktadır.

Talebinize uygun olacak şekilde karayolu başta olmak üzere diğer taşımacılık yöntemlerini kullanan Saygınlar Nakliyat firmamız size belirtilen tarih aralığında eşyalarınızı adrese teslim etmektedir.

Uluslararası Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak Tıklayın

Uluslararası Nakliye Fiyatları

Saygınlar Lojistik firmamız tarafından son derece makul fiyat standartlarında hizmet verilmektedir. Ancak taşımacılık ücretlerimiz karayolu, havayolu ve diğer taşımacılık yöntemlerine göre, taşınacak yük ağırlığına ve araçta ne kadar yer kaplayacağına göre farklılık göstermektedir. Detaylı bilgi almak için firmamıza mail atabilir ya da arayarak net bilgi öğrenebilirsiniz.

Karayolu Taşımacılık

Taşımacılık alanında birden fazla yol bulunur. Demir yolu deniz yolu hava yolunun yanı sıra yaygın olarak kullanılan karayolu nakliye hizmetleri özellikle komşu ülkeler arasında taşıma hizmetlerinde ön plana çıkar. Bu yöntemlerin sayesinde maliyetlerin ve hız problemlerinin karşılanması temin edilmiş olur. Saygınlar Nakliyat firması olarak maliyet ve hız sorunlarınıza profesyonel çözümler sunarız.

Aynı zamanda firmamız Saygınlar Taşımacılık hizmetlerinde kanuna ve sözleşmelere bağlı olarak güvenceli hizmetler sunmaktadır. Günümüzde bu nakliye hizmetlerinin temini ile birlikte karayolu nakliye alanında ihtiyaç duyulan çözümler karşılanmış olur. Siz de beklentileri karşılayan çözümler için bizi tercih edebilirsiniz.

Ülkelerin kara sınırları üzerinden yapılan karayolu taşımacılığı sayesinde kamyonlar ya da tırlar ile nakliye hizmetleri sürdürülür. Bu hizmetlerin sürdürülmesi aşamasında özellikle işletmelerin hızlı gönderileri karşılanmış olur. Saygınlar Nakliyat olarak müşterilerin beklentilerini profesyonel bir yönetim ile yerine getirmekteyiz.

Siz de karayolu taşımacılığı konusunda deneyimli bir firma temini için bizi tercih edebilirsiniz. Firmamız yıllardan bu yana sektörün önde gelen bir ismi olarak insanların ürünlere daha hızlı erişebilmesi için hizmet verir. Saygınlar Taşımacılık olarak çağın gerektirdiği taşımacılık hizmetlerini sunarız.

Karayolu Taşımacılık Fiyatları

Ürünün gönderileceği ülke başta olmak üzere aynı zamanda ürünün niteliğine bağlı olarak karayolu taşımacılık fiyatları değişiklik gösterir. Günümüzde bunun yanında düzenli ve makul fiyatlardan ürün gönderimi de mümkündür. Saygınlar Nakliyat olarak müşterilerimizin fiyat beklentilerine uygun çözümler üretiriz.

En uygun karayolu taşımacılık fiyatları için bizi tercih edebilirsiniz. Ürünlerin niteliğinin yanı sıra bizim ile yapacağınız anlaşmanın kapsamına göre düşük ücretler söz konusu olabilir.

Karayolu Lojistik Firmaları

Firmamız karayolu lojistik firmaları arasında bilinen bir firma olarak öne çıkar. Başarılı lojistik operasyonları konusunda öne çıkan bir çözüm ortağı olarak sizlere beklentileri karşılayan taşıma hizmetlerini sunarız.

Siz de Saygınlar Taşımacılık firmamızdan ürünlerinizin gönderimi konusunda hizmet almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Karayolu lojistik firmaları arasında yıllardan bu yana alanda sunduğu hizmetlerimiz ile bilinen bir firmayız.

Karayolu Kargo Taşımacılığı

İnsanların ürünlerine daha hızlı erişmesi bir firma için istendik bir durumdur. Bu nedenle profesyonel karayolu kargo taşımacılığı hizmetlerine ihtiyaç duyulur. Taşıma işinde işi bilen ve aynı zamanda saha operasyonlarına hâkim firmaları tercih etmelisiniz.

Firmamız başarılı operasyonları ve işi bilen ekip arkadaşları sayesinde karayolu kargo taşımacılığı alanında lider bir firmadır. Saygınlar Nakliyat olarak insanların hızlı ürün erişimi ve aynı zamanda firmalar açısından düşük maliyetleri garanti altına alırız.

Birçok firmanın uluslararası karayolu taşımacılığı alanında düzenli hizmetlere ihtiyacı bulunur. Firmamız bu noktada istenilen noktalara haftalık düzenli seferler yaparak firmaların ürün gönderimlerini bir standart haline getirir.

Aynı zamanda firmamız sayesinde uluslararası karayolu taşımacılığı aşamasında ortaya çıkan riskler kaldırılmış olur. Siz de beklentilerinizi karşılayan çözümlerimizden yararlanabilirsiniz.

Karayolu Taşımacılık Avantajları

Karayolu taşımacılık avantajları arasında hız ve maliyet dengesi gelir. Fiyat olarak en makul fiyatlar olmasa da hız ve verimlilik açısından en iyi çözümler karayolu taşımacılık avantajları arasında yer alır. Günümüzde bu nedenlerden dolayı karayolu taşımacılığı daha fazla tercih edilir.

Taşımacılık Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın

karayolu taşımacılığı
Saygınlar Karayolu Taşımacılık

Denizyolu Taşımacılık

Taşımacılık alanında günümüzde birçok firma hizmet verir. Bu firmalardan birisi olarak Saygınlar Nakliyat olarak sizlere hizmetler sunarız. Aynı zamanda firmamız uluslararası taşıma aşamasında müşterilerin ürünlerini güvenli bir şekilde taşımaktadır. Firmaların beklentilerinin karşılanması noktasında firmamızdan destek alabilirsiniz. Güvenilir bir taşıma hizmeti için bizi tercih edebilirsiniz.

Gerek karayolu gerekse de denizyolu taşımacılığı noktasında insanların gönderi güvenliğinin sağlanması noktasında etkin faaliyetler göstermekteyiz. Uluslararası pazarların giderek daha fazla önem kazanması ile birlikte lojistik çözümlerine olan talep artış gösterir. Bu nedenle sizler için en güvenli denizyolu taşımacılığı hizmetlerini güvenle sunarız.

Denizyolu Taşımacılık Fiyatları

Son zamanlarda ürünlerin maliyetlerini etkileyen unsurlardan birisi de taşıma fiyatlarıdır. Firmamız denizyolu taşımacılık fiyatları açısından beklentilerinizi karşılayan çözümler sunar. Aynı zamanda firmamız hizmetleri ile birlikte siz de gönderilerinizi düşük ücretler ile düzenli olarak sevk edebilirsiniz.

Saygınlar Taşımacılık olarak insanların beklentilerini karşılayan lojistik detayları ile öne çıkarız. Aynı zamanda işletmelerin uluslararası operasyonlarının güvenliğinin sağlanması noktasında uygun denizyolu taşımacılık fiyatları ile öne çıkarız. Siz de beklentileri karşılayan lojistik çözümleri için bizi güvenle tercih edebilirsiniz.

Denizyolu Lojistik Firmaları

Ülkemizde faaliyet gösteren denizyolu lojistik firmaları sayesinde ürünlerin günü birlik ya da düzenli haftalık olarak gönderimi mümkündür. Bu nedenle Saygınlar Nakliyat olarak sizler için her hafta düzenli seferler tertip ederek deniz yolu ile ulaştırma yapabiliriz.

Sonuç olarak işletmelerin müşteriye uygun maliyetli ürün gönderimi aşamasında maliyet ve düzen bazlı çalışmalar için bizi tercih edebilirsiniz. Hava taşımacılığının yanı sıra denizyolu lojistik firmaları arasında öne çıkan bir firmayız. Saygınlar Taşımacılık olarak hızlı ve yerinde çözümler sağlayarak büyümenize değer katarız.

Kargoların ve gönderilerin en sık gönderim şekli olarak denizyolu kargo taşımacılığı ön plana çıkmaktadır. Bunun yanında kargo taşıma aşamasında birbirine komşu ülkeler arasında kara nakliyat çözümleri de vardır. Saygınlar Nakliyat firması olarak deniz yolu operasyonlarında güvenilir hizmetler sunmaktayız.

Aynı zamanda sizler için düzenli ve uygun maliyetli denizyolu kargo taşımacılığı hizmetlerimiz ile ön plana çıkmaktayız. Siz de dünyaya açılmak ve ürünlerin gönderimi aşamasında hizmet almak için Saygınlar Taşımacılık firmamız hizmetlerinden güvenle yararlanabilirsiniz.

Uluslararası Denizyolu Taşımacılığı

Global iş yapan birçok ülkemiz işletmesinin uluslararası denizyolu taşımacılığı ile iş yaptığı bilinen bir gerçektir. Ülkemizde bu nedenle artan ihtiyaçların karşılanması için uluslararası deniz yollarında tecrübesi olan lojistik firmalarına ihtiyaç duyulur. Saygınlar Nakliyat olarak uluslararası nakliyat çözümleri sunarız. Bunun yanında uluslararası denizyolu taşımacılığı aşamasında çeşitli riskler bulunur. Deniz korsanları ya da deniz koşulları ürünlerin taşınmasında risklerin ortaya çıkmasına neden olur. Bu nedenle firmamız Saygınlar Taşımacılık olarak garantili ve güvenilir taşıma hizmetleri yerine getirir.

Denizyolu Taşımacılık Avantajları

Denizyolu taşımacılık avantajları arasında maliyetler başta gelir. Ürünlerin düşük maliyetler ile taşınması için deniz yolu en fazla tercih edilen yöntemler arasında yer alır. Her ne kadar ürünlerin hız sorunları bulunduğunda tercih edilmese de yine de maliyetler açısından önemlidir.

Bunun yanında Denizyolu taşımacılık avantajları hizmetlerinin gerçekleştirilmesi ile birlikte işletmelerin karlılıkların artması da yine avantajları arasındadır.

denizyolu nakliye
Saygınlar Denizyolu Taşımacılık

Havayolu Taşımacılık

Bilindiği üzere, uluslararası nakliyat biraz riskli ve zor bir iştir. Saygınlar Nakliyat ile bu zorluk en az seviyeye indirilmektedir. Yüklerinizi hem hava hem de kara yolu ile taşıtmak için bir firma ihtiyacınız varsa, sizin için çok iyi bir seçenek olacaktır. Verilen hizmetin kapsamı oldukça geniştir. İsterseniz, toplu filo şeklinde hizmet alabilirsiniz.

Saygınlar Taşımacılık, yükünüzü istediğiniz yere kadar çok kontrollü taşımaktadır. Personellerin hepsi güvenilir ve alanında başarılı kişilerdir. Nakliye sektörünün içinde ismini duyurmuş ve sağladığı üstün hizmet ile ön planda yer alan Saygınlar Nakliyat sizin için de hizmet vermeye hazırdır.

Bilindiği üzere ülkemiz ve diğer ülkelerin ekonomik ve sosyal anlamda ilişkileri bulunmaktadır. Bu ülkelerin çoğuna kara yolu ile çoğuna da uluslararası hava

yolu taşımacılığı ile yükler gider. Gecikme çok fazla olabileceği ve kara yolu ile gitmek çok gün kapsayacağı için, hava yolu tercih edilmektedir. Ayrıca acil olan durumlar için de büyük kolaylık sağlamaktadır.  Yapılan tüm işlemler sigortalı yapılır. Yani firma ve müşteri hakları, karşılıklı olarak korunur. Her zaman önlem ilk sırada yer alır.

Uluslararası Havayolu Taşımacılığı

Havayolu kargo taşımacılığı ile daha hızlı ulaşım sağlanır. Özellikle yurtdışı taşımacılıkta bu ulaşım tercih edilir. Ülkeler arasında olan ekonomik pazarlık, alışverişi arttırır. Bu yüzden son yıllarda bu hizmeti veren birçok firma ortaya çıkmıştır. Bu konuda deneyimli bir firmayla anlaşma sağlamak, güvenlik açısından son derece önemlidir.

Saygınlar Taşımacılık, bu konuda son derece güvenilirdir. Sorunsuz bir hizmet vermektedir. Yüksek standartı olan bir kaliteye sahiptir.  Havayolu taşımacılığı yapılırken,  müşteri ve firma arasında bir sözleşme imzalanır. Sözleşmenin içeriği taşınan eşyalar ile alakalıdır. Yükün ağırlığı, kaç tane olduğu gibi detaylı bilgiler bulunmaktadır.

Ayrıca ne kadar süre de ulaştığı gibi bilgiler de vardır. Yurtiçi nakliyeye göre, yurtdışı nakliye çok daha zordur. Hassas ürünler içerebilir. Bundan dolayı, daha kontrollü şekilde yapılması gerekir.  Hava yolu lojistik firmaları arasından adını duyurmuş olan saygınlar nakliyat ile siz de yüklerinizi güvenle taşıyabilirsiniz.

Havayolu Taşımacılık Avantajları

Havayolu taşımacılık terimleri son yıllarda çok duyulmaya başlamıştır. İhtiyaç olduğu için de çok fazla tercih edilir. Saygınlar Nakliyat, İstanbul, Konya, Ankara ve Adana hava limanlarından düzenli olarak uçak seferlerini yapar. Bunun için anlaşmalı hava yolu kargoları tercih edilir.

Şirketlerin yükleri büyük bir özenle taşınır. Yükün ağırlığı fazla iken, boyutu azdır. Genel olarak bakıldığında değeri yüksek olan yükler, hava yolu ile taşınır. Diğer taşımacılık çeşitlerine göre daha pahalıdır ama hızlı ulaşım sağladığı için, daha fazla tercih edilir.  

Sistem de ulaşım gibi hızlıdır. Gümrük için olan prosedürler daha çabuk halledilir. Yükler daha önemli ve güvenlikli olarak taşınır. Hasar görme ihtimaline karşı, her türlü kontrol yapılır. Havayolu taşımacılık avantajları oldukça fazladır. Hızlı sevkiyat ve güvenilir taşımacılık için, siz de tercih edebilirsiniz.

Havayolu Taşımacılık Fiyatları

Havayolu taşımacılık fiyatları da merak edilen konular arasında yer alır. Havayolu taşımacılığı diğer taşımacılık türlerine göre, daha pahalıdır. Bunun nedeni daha hassas yük taşıması, kapasitesinin çok olması gibi durumlardır. Fiyatlar çoğu şeye göre değişkenlik gösterebilir. Hangi ülkeye taşımacılık yapıldığı, yükün ağırlığı, içeriği ve sayısı gibi detaylar fiyatlar konusunda etkilidir. Net olarak hesaplama için, detayları firmaya bildirmek gerekir. Ardından kesin bir fiyat verilecektir. Siz de hizmet alabilir, yüklerinizi taşıtabilirsiniz.

havayolu taşımacılık
Saygınlar Havayolu Taşımacılık

Demiryolu Taşımacılık

Saygınlar Nakliyat, kara, hava ve demiryolu aracılığıyla hizmet sağlar. Müşterilerin memnuniyeti için her türlü seçenek vardır. Bütün ulaşım şekilleri büyük bir özveri ve kalite ile yapılır. Sektörün öne çıkan isimlerinden olan Saygınlar Taşımacılık ile siz de yurt dışı yüklerinizi güvenle taşıtabilirsiniz. Yurtiçi içi nakliye işlemleri bilindiği üzere zor değildir.

Yurtdışı hem mesafe çok olduğu için hem de eşyaların korunması açısından biraz zordur. Bu yüzden anlaştığınız firma bu alanda başarılı ve ismini duyurmuş olmalıdır. Saygınlar Nakliyat uzman personelleri ile sizi memnun edecektir.

Demiryolu taşımacılığı son derece güvenli bir taşıma sistemidir. Aynı zamanda diğer lojistik ulaşımlara kıyasla, daha garantilidir. Maliyeti ön derece düşüktür. Bu yüzden sıklıkla tercih edilir.  Demiryolu ulaşımı her yere yapılmadığı için, teslim alanı sınırlıdır. Hızı, güvenliği ve maliyeti bakımından da avantajlı olduğu söylenebilir. Saygınlar taşımacılık, çoğu yükü demiryolu aracılığıyla taşır. Bu hizmeti veren sayılı sayı da firma vardır. Saygınlar nakliyat da bunlardan biridir. Anlaşma yaparak bütün yükler yola çıkar.  Birçok ülkeye kapalı ve açık vagon olmak üzere, yükler taşınır.  Demiryolu lojistik firmaları içinde ilk sırada yer alır.  Daha fazla detaylı bilgi için, iletişim kurabilirsiniz. Tecrübe arıyorsanız, bizimle irtibata geçebilirsiniz

Demiryolu Taşımacılık Avantajları Nelerdir?

Demiryolu taşımacılık avantajları oldukça fazladır. Bilinen en net garantisi ve avantajı, fiyatlarının sabit olmasıdır. Uluslararası demiryolu taşımacılığı, pek fazla risk içermez.  Olumsuz hava koşulları ve ya trafik gibi sorunlardan etkilenmez. Belirlenen sürenin dışına çıkılmadan ulaşım sağlar. Bu açıdan bakıldığında güvenli bir lojistik şeklidir.  Trenlerin yük taşıma kapasitesi oldukça fazladır. Ulaşım ağı göz önüne alındığı zaman, demiryolu konteyner taşımacılığı oldukça avantajlıdır.

Avrupa’nın destek verdiği bir nakliye yönetimidir. Finansal açıdan da olumlu bakılır. Yükler ağır tonajlı ise, demiryolu seçeneği doğru olacaktır.  İnsan gücüne fazla ihtiyaç duyulmaz. Bu da hatanın ve hasarın oluşma seviyesini, en aza indirir.  Tercih edilme nedenlerinden biri de budur. Ayrıca açık ve kapalı vagon seçeneğinin sunulması önemlidir. Yükün biçimine göre tercih edilebilir.  Her türlü yükün taşınması için uygundur. Bu yüzden vazgeçilmez bir nakliye aracı olduğu söylenebilir.

demiryolu nakliye
Saygınlar Demiryolu Taşımacılık

Demiryolu Lojistik Firmaları

Demiryolu lojistik firmaları arasında seçkin bir yere sahip olan saygınlar nakliyat,  ülkeler arası hizmet sağlanırken, müşteri ile bir sözleşme imzalar. Bu sözleşme kimsenin mağduriyet yaşamaması açısından son derece önemlidir. Taşınacak olan yükle ilgili detaylar içerir. Yükün ağırlığı, sayısı ve türü önemlidir. Ayrıca net ulaşım süresi de verilen bilgiler arasındadır. Uluslararası arası nakliye, zor bir işlemdir. Bazen tehlikeli yükler olabilir ve bu da risk oluşturur.

Bu yüzden ekstra hassasiyet gösterilerek taşıma sağlanır.  Normal bir tırın taşıyamayacağı bir yükü, lowbed tipi araçlarla taşır. Saygınlar nakliyat uluslararası sevkiyat yapan bir firmadır ve bütün işlemeleri hızlı gerçekleştirir. Belirli rota imkânları sunar. Her yere ulaşım sağlanmayabilir. Bu konu hakkında firmadan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Demiryolu Taşımacılık Fiyatları

Demiryolu taşımacılık fiyatları da merak edilen konular arasındadır. Deniz yolu ve hava yolu taşımacılığına göre daha az bir fiyat teklifi sunulmaktadır. Nakliyenin ne kadar süreceği, toplam maliyet, çevre ve hava faktörü gibi faktörler fiyatları etkilemektedir. Genel olarak bakıldığı zaman, güvenli ve en uygun lojistik şekli olduğu söylenebilir. Bunların dışında trenlerin yük taşıma kapasitesi daha fazla olduğu için, daha ağır yükler taşınabilir. Detaylı fiyat bilgisi öğretmek isterseniz, firma ile iletişim kurabilirsiniz.

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.