PORTEKİZ NAKLİYE

portekiz nakliye firmaları

Saygınlar Nakliyat, 2001 yılından bu yana faaliyet gösteren lojistik sektörünün lider firmalarından biridir. Uluslararası kargoculuğun en güvenilir adresi olan firmamızda birçok ülke ile uzun yıllara dayanan ticari ilişkilerimiz bulunmaktadır.

Yılların verdiği tecrübe sayesinde firmamız Türkiye ile Portekiz arasında her türlü ağır eşya ve komple eşya taşımacılığı hizmeti vermektedir.

Son teknoloji ekipmanlar ve uzman personeller ile Türkiye’den Portekiz’e veya Portekiz’den Türkiye’ye yüklerinizi bizimle taşıyabilirsiniz. Eşyalarınız sorunsuz bir şekilde teslim edilir. Çünkü üç nesildir faaliyet gösterdiğimiz sektörde güvenilir taşımacılığın adresiyiz.

Türkiye Portekiz Arası Lojistik Faaliyetleri

Portekiz, başkenti Lizbon olan ülke Avrupa Birliği üyesidir. Dünyanın en gelişmiş ülkeleri arasında yer alır. Türkiye ile Portekiz arasında uzun yıllara dayanan iyi insani ilişkiler ve yüksek ticaret hacmi bulunmaktadır.

Bu nedenle Türkiye’den Portekiz’e ve Portekiz’den Türkiye’ye düzenli nakliyat işlemleri gerçekleşmektedir. Türkiye Portekiz arası lojistik faaliyetleri her geçen gün daha da artmaktadır.

Saygınlar Nakliyat, Orta Doğu’dan Avrupa’ya dünyanın her bölgesinde aktif olarak faaliyet gösteren bir lojistik firmasıdır. Tecrübemiz, bilgi birikimimiz, kaliteli hizmet anlayışımız ve müşteri memnuniyeti ilkemiz ile Türkiye Portekiz arası taşımacılık işleri artış göstermektedir.

Avrupa’ya komşu olan ülkemiz, Yunanistan ve Bulgaristan sınırı üzerinden aktif bir şekilde taşımacılık yapar.

Türkiye Portekiz Arası Nakliye Süreleri

Türkiye Portekiz arası nakliye süresi etkileyen birçok faktör bulunur. Şirketimizdeki iş yoğunluğu, yol güzergahındaki yoğunluk, taşıması yapılacak eşyanın türü ve miktarı ve özel sebepler sürenin azalmasında veya kısalmasında oldukça etkilidir.

Ancak Saygınlar Nakliyat olarak her durumda ve her şartta en önemli amacımız her daim hızlı ve %100 kaliteli taşımacılık hizmeti sunmaktır.

Türkiye-Portekiz Nakliye Fiyatları

Türkiye’den diğer ülkelere yapılan taşımacılık ücretleri çeşitli faktörlere göre değişiklik göstermektedir.

Türkiye-Portekiz nakliye ücretleri kullanılacak yol güzergâhı, yakıt giderleri, taşınacak yükün türü ve ağırlığı, eşyaların teslim tarihi, yüklerin teslim edileceği noktaların uzaklığı gibi faktörler fiyatları arttırmakta veya azaltmaktadır.

Lakin firmamız her bütçeye uygun alternatif ödeme yöntemleri ile hizmet sunar. Daha kapsamlı bilgi için firmamız ile iletişim kurabilirsiniz.

İngiltere Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

portekiz frigo nakliye
Saygınlar Portekiz Nakliye

Portekiz Frigo Nakliye

Lojistik sektöründe kaliteli frigo taşımacılık hizmeti sunan Saygınlar Lojistik ile nakliye hizmetlerinin ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Frigo ekipmanlarımız ile sıfırın altında muhafaza edilmesi gereken her türlü yükünüzü Portekiz’e güvenle taşımaktayız.

Frigo araçlarımız son model ve donanımlıdır. Sahip olduğumuz bilgi birikimi, uzman ekip, kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti ile yıllardır lojistik sektöründen faaliyet göstermekteyiz.

Toprak, çiçek, bitki, et ve et ürünleri, süt ve süt ürünleri, yaş meyve ve sebze, dondurma, meşrubat, konserve, kimyasal ürün ve dondurulmuş gıda gibi eksi derecede saklanması gereken ürünlerinizi Türkiye Portekiz arası nakliyat hizmetlerimiz ile sorunsuz ulaştırmaktayız.

Firmamız geniş soğutuculu araç filosu ve son model dorselerimiz ile her daim hızlı ve kaliteli frigo taşımacılığı yapmaktadır.

Saygınlar Lojistik İle Frigo Taşımacılık

Frigo taşımacılık, eksi derecede korunması gereken ürünlerin en hızlı şekilde ulaşması gereken yere teslim edilmesi sağlayan nakliye hizmetidir. Dondurulmuş gıdalar, kimyasal maddeler, tıbbi ilaçlar gibi ürünler çoğunlukla ülkeler arası frigo ile taşınmaktadır.

Firmamız sahip olduğu soğutuculu kasalar ise Türkiye Portekiz arası frigo taşımacılık hizmetini en iyi şekilde sunmaktadır.

Ürünleriniz ısı sensörlü kasalarımız aracılığı ile taşınır. Göndermek istediğiniz ürünleri Saygınlar Nakliyat vasıtası ile belirtilen adresten alınır ve frigo kasalarımıza yerleştirilir ve uygun sıcaklık derecesi ayarlanarak muhafaza edilir.

Şirketimiz tüm nakliye işlemlerini ve frigo taşımacılığı uluslararası kalite standartları gereği İSO 9001 dikkate alınarak yapılmaktadır. Portekiz ve diğer Avrupa ülkelerine yapılan frigo taşımacılık hizmetini Yunanistan ve Bulgaristan üzerinden sağlamaktayız.

Frigolu Taşımacılıkta  Sigorta Faktörü

Sektörün lider firmalarından Saygınlar Nakliyat olarak sizlere vermiş olduğumuz değeri ürünlerinize de vermekteyiz. Frigo taşımacılığı sunan firmamız frigolu taşımacılık hizmetlerini CMR sigorta kapsamında yapmaktadır.

Taşımakta olduğumuz yüklerin korumasını ve güvenliği en iyi şekilde sağlamaktayız. Frigo taşımacılığında CMR sigorta güvencesi ile ürünlerinize yönelik olası risklere karşı maddi kayıplarınızı karşılamaktayız.

CMR sigorta güvencesi işe taşınan yükleriniz yerinden teslim alınıp varış noktasına ulaşıncaya kadar kokma, kırılma, hasar görme gibi durumlar ile karşılaşmaz. Firmamız ile frigo taşımacılık hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz mail adresimizden ve telefon numaralarımızdan bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

Saygınlar Portekiz Frigo Nakliye

Portekiz Parsiyel Nakliye

Uluslararası taşımacılığın vazgeçilmez şirketi olan Saygınlar Nakliyat birçok ülkeye yaptığı parsiyel taşımacılık ile de sizlere hizmet vermektedir.

Diğer ülkelere olduğu gibi Portekiz parsiyel taşımacılık hizmetini en iyi şekilde sunmaktayız.

Komple tır ve frigo taşımacılığın yanı sıra parsiyel taşımacılık da verdiğimiz hizmetler kapsamındadır. Tecrübemiz ile parsiyel taşımacılığın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Parsiyel taşımacılık, parça eşya taşımacılığı olarak tanımlanabilir. Her türlü parça eşyanız itina ile firmamızca taşınmaktadır.

Özel eşyalar ve evraklar, elektronik eşya, beyaz eşya ve mobilya gibi parçalarınızı son model araçlarımız ile hızlı ve güvenilir bir şekilde teslimat yerine ulaştırmaktadır. Diğer ülkelerden Türkiye’ye de her türlü eşya parsiyel taşımacılık hizmetimiz vardır.

Parsiyel Eşya Taşımacılığı Neden Tercih Edilir?

Parsiyel eşya taşımacılığı en çok tercih edilen lojistik hizmetleri arasında yer alır. Parça eşyalarınız zaman kaybı yaşanmadan aynı gün içerisinde teslimatı sağlanmaktadır. Firmamıza bağlı olmayan özel sebepler dışında parça eşyalarınız belirlenen zaman aralığında adreslerine ulaştırılmaktadır.

Parsiyel taşımacılığı tercih etmek isteyenlerin adresi Saygınlar Nakliyat parça eşyalarınızı %100 güvence ile teslim etmektedir. Müşterilerimizin Portekiz parsiyel taşımacılık hizmetlerinde firmamızı tercih etmektedir. Çünkü parça eşyalarınızı zamanında teslim alıyoruz ve aynı gün içerisinde teslim ediyoruz. 

Parça eşyalarınız hasar almadan taşıma gayreti içerisindeyiz. Ancak olası risklere karşı taşıdığımız her ürün CMR sigortası kapsamındadır. Saygınlar Nakliyat, eşyalarınızın hasar görmesi durumunda zararınızın CMR sigorta tarafından karşılanmasını sağlar.

Portekiz Parsiyel Taşıma Süreci Nasıldır?

Lojistik sektörünün en yoğun hizmetleri arasında bulunan parsiyel taşıma süreci çeşitli unsurlara göre farklılık gösterir. Uygun fiyat politikamız da bulunmaktadır.

Saygınlar Nakliyat olarak her bütçeye uygun fiyat avantajı ve alternatif ödeme kolaylığı ile hizmet vermekteyiz.

Parsiyel taşıma süreci kullanılacak yol güzergahı, özel sebepler gibi faktörlere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Detaylı bilg için firmamızla irtibat kurabilirsiniz.

Portekiz parsiyel taşıma süreci yol güzergahı, parça eşyanın türü ve ağırlığı, eşyanın teslim alınacağı ve teslim edileceği yerin konumu, rota üzerindeki yoğunluk ve firmamızın iş yoğunluğu gibi etmenlere göre belirlenmektedir. 7/24 hizmet veren uzman ekibimizden ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.