BELÇİKA NAKLİYE

belçika nakliye

Lojistik sektöründe kaliteli hizmet prensibi ile hizmet veren firmamız Saygınlar Nakliyat, Belçika’dan ve Türkiye arasında uzun senelere dayanan bir ticari ilişkisi devam ettirmektedir.

Şirketimiz senelerin vermiş olduğu deneyim ve tecrübe ile Belçika’ya her çeşit ağır eşya ve komple eşya taşıma hizmeti sunmaktadır. Bünyemizde hizmet veren uzman personeller sayesinde hiçbir aksaklık yaşamadan yüklerinizi Belçika’ya ya da Belçika’dan Türkiye’ye taşıyabilirsiniz.  

Bizler Saygınlar Lojistik firması olarak yolculuk sırasında karşılaşma karşılaşılabilecek her türlü olumsuzluğa karşı yüklerinizi CMR sigortası kapsamında taşımaktayız.

Bu şekilde seyahat esnasında herhangi bir risk faktörü gelişirse bütün masrafı sigorta üstlenecektir. Firmamız için müşterilerimizin değerli olduğu gibi eşyaları da değerlidir, olabilecek en üst seviyede özen göstermekte be bütün oluşabilecek problemlere karşı çözüm sunmaktayız.

Türkiye’den Belçika’ya Tır Kaç Günde Ulaşır?

Belçika nakliye yurtdışına taşınma faaliyetlerinde pek çok farklı noktaya eş zamanlı olarak değerlendirilmemektedir. Uluslararası taşınma ihtiyaçları pek çok çeşitli sebepler ile beraber ortaya çıkabilmektedir.

Belçika nüfusunun yaklaşık olarak iki yüz bin kadarını Türk vatandaşları oluşturmaktadır. Türkiye ile Belçika arası yaklaşık olarak 2500 kilometredir.

Bu konuda size yardımcı olan firmamız Saygınlar Nakliyat olarak uluslararası her türlü ihtiyacınızın taşımacılığı son model tırlarımız ve işinde deneyimli şoförlerimiz eşliğinde hizmet vermekteyiz.

Türkiye’den Belçika arası tır kaç günde gider sorusu şimdiye kadar merak edilen konulardan biri olmakla birlikte, farklı etkenlere göre yanıt almıştır. Şoförlerimiz tarafından kullanmakta oldukları rota sürecin yoğunluğunu değiştirmektedir. Firma olarak Türkiye Belçika Arası yolculuk 8 ile 9 gün arası sürebilmektedir.

Belarus Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

belçika frigo nakliye

Belçika Nakliye Süreci

Her ülkede olduğu gibi Türkiye’den Belçika’ya taşınmak da birçok prosedürler yer almaktadır. Gerek teknik ve araç gereç donanımlar yasal mevzuatlara bilmek oldukça önem arz etmektedir.

Uluslararası mal taşıma sürecinde yapılan yanlış bir hamle veya yapılmayan herhangi bir hamle büyük maddi ve manevi zararlara yol açabilmektedir.

Bütün bunların üstesinden gelmek kişisel olarak neredeyse imkânsızdır. Bu konuda kaliteli hizmet veren firmamız Saygınlar Nakliyat her türlü sorunun üstesinden kolaylıkla gelmektedir.

Belçika Frigo Nakliye

Belçika ile Türkiye arası nakliyat hizmetlerini uzun senelerdir devam ettiren firmamız Saygınlar Nakliyat, kaliteli frigo araçları ile frigo taşımacılık hizmetlerini tamamen kalite standartlarına uygun olarak yürütmektedir.

Saygınlar Nakliyat olarak son model frigo araçlar ile çiçek, bitki, toprak, et, süt ve süt ürünleri yaş meyve ve sebze donmuş gıdalar, dondurma konserve meşrubat ve kimyasal ürün taşımacılığı ile hizmet vermekteyiz.

Soğuk ortamlarda muhafaza edilmesi gereken her çeşit ürün soğutuculu kasalarımız yardımı ile Belçika’dan dâhil olmak üzere birçok ülkeye ulaştırılmakta da olup pek çok ülkeden de Türkiye’ye frigo taşımacılığı yapılabilmektedir.

Firmamızda yer alan geniş soğutuculu araç filosu ve son model dorseler ile tercih ettiğiniz her çeşit ürünün frigo taşımacılığını hizmet kalitesi ile yapmaktadır.

Dorselerimizde bulunan ısı sensörlü cihazlar sayesinde gıda ve başka eksi derecede muhafaza edilmesi gereken ürünlerinizi ilk günkü tazeliğini koruyarak aynı şekilde adrese teslim edilmektedir.

Belçika’dan Türkiye’ye Frigo Nakliye Hizmetleri

Frigo taşımacılık olabilecek en hızlı zamanda, eksi derecede muhafazası edilmesi gereken ürünlerinizi en kısa sürede hızlı teslim yapmayı hedeflemektedir.

Ülkelere taşınması gereken dondurulmuş gıdalar ve kimyasal maddeler, tıbbi ilaçlar genellikle ihtiyaç duyulan nakliyeler içinde yer almaktadır. Bu sebeple firmamız ısı sensörlü kasaları ile Türkiye Belçika frigo taşımacılık hizmeti vermektedir.

Frigo taşımacılık yaparken bize teslim etmiş olduğunuz yüklerinizi belirttiğiniz adresten frigo kasaları kasalarımıza hızlı bir şekilde yerleştiriyor ve derecesini ayarlıyoruz.

Firmamız bütün nakliye işlemlerinde kaliteli hizmet verdiği gibi frigo taşımacılık hizmetlerinde de ISO 9001 standartlarına yönelik olarak yapmaktadır. Belçika ile Türkiye arası frigo nakliye hizmeti yaparken ulaşımda en yakın güzergahı kullanmaktayız.

Frigo Taşımacılıkta Sigortanın Önemi

Özmal araçlar ile frigo taşımacılığı hizmeti veren firmamız frigo taşımacılık hizmetlerini de CMR sigortası kapsamında yapmaktadır. Taşımacılık sektöründe kaliteli hizmet veren firmamız Saygınlar Nakliyat yüklerinizi en iyi şekilde muhafaza ederek müşterilerin yükünü güvence altına almaktadır.

CMR sigorta güvencesi ile taşınan yüklerini araca yüklendiği esnada ulaşacağı adrese kadar bozulma, kokma, kırılma ve hasar görme gibi sorunlar ile karşı karşıya bırakmaz. Kaliteli hizmet almak adına sizlere de firmamız Saygınlar Nakliyat ile irtibata geçerek frigo taşımacılık hizmeti alabilirsiniz.

belçika parsiyel nakliye

Belçika Parsiyel Nakliye

Taşımacılık alanında bambaşka bir hizmet prensibine sahip olan Saygınlar Nakliyat firmamız Belçika ve Türkiye arasında düzenli olarak taşımacılık hizmetleri veriyor.

Firma olarak komple tır taşımacılığının beraberinde parsiyel taşımacılık hizmetleri de devam etmektedir. Çok uzun senelerdir sektörde varlığını devam ettiren firmamız parsiyel taşımacılık alanında çok yeni gelişmeleri ile müşterilerine hizmet olanağı sunmaktadır.

Parsiyel taşımacılık bir bakıma parça eşya taşımacılığı olarak bilinmektedir. Her çeşit parça eşya firmamız tarafından sorunsuz bir şekilde taşınmaktadır.

Beyaz eşya, mobilya, elektronik eşya, bireysel özel eşyalar firmamızın bünyesine ait son teknoloji tırlar ile Belçika’ya ulaştırılmaktadır. Bunun beraberinde Belçika’dan da Türkiye’ye talep edilen bütün eşyalarınızın nakliyesi düzenli olarak yapılmaktadır.

Parsiyel Eşya Taşımacılığının Sağladığı Avantajları

Bireyler tarafından Belçika parsiyel taşımacılığı genellikle çok tercih edilir. Çeşitli adreslerden farklı kişilerin parça eşyasının olması halinde vakit kaybı olmadan aynı gün içerisinde eşyalar adres yerine ulaştırılmaktadır. Bu şekilde vatandaşların yükleri istenilen zaman içinde belirlenen adrese teslim edilmektedir.

Firmamız Saygınlar Nakliyat olarak taşımacılığı en hızlı biçimde ulaştırmaktayız. Belçika parsiyel taşımacılık içerisinde öne çıkan hizmetlerimizden biri de taşınacak eşyaların zamanında yola çıkarılması ve herhangi bir hasar almadan yerine teslim edilmesidir.

Nakliye işlemlerinde bütün süreçten sizleri detaylı bir şekilde haberler etmekte ve yükünüz teslim edildikten sonra ayrıntılı bir şekilde bilgilendirmekteyiz. Sizlerin talep etmeniz doğrultusunda konum bilgisi iletmekteyiz.

Firmamız Saygınlar Lojistik bütün yüklerinizi CMR sigortası güvenliğinde taşımaktayız. Deneyimli tır şoförlerimiz sayesinde yükleriniz dikkatli ve titiz bir şekilde hasar alma ihtimali bulunmasa da firma olarak her türlü riski es geçmemekteyiz.

Bu durumda herhangi bir sorun ile karşıya karşıya kalınması halinde oluşan hasarı sigorta şirketi karşılamaktadır.

Sizler de Belçika Türkiye arası parsiyel taşımacılık hizmetleri için firmamızdan faydalanabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden ya da mail adresimizden firmamız ile irtibata geçip ülkemizden Belçika’ya parsiyel eşya taşımacılık hizmeti alabilirsiniz.

İrtibata geçmeniz halinde adres bilgileri ve iletişim bilgilerinizi firmamız ile paylaşarak talebinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sizler de 7/24 kesintisiz nakliye hizmeti almak için Saygınlar Nakliyat firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.