İTALYA NAKLİYE

italya nakliye

İtalya nakliye kapsamında yüklerinizi güvenilir bir şekilde Türkiye’den İtalya’ya sevk etmekteyiz. İstanbul, Yalova ve Mersin gibi büyükşehirlerden yüklemesini yaptığımız yükleri Trieste Limanı’na sunmaktayız.

Kısa süre içerisinde yüklerinizin gönderimini sağlayan firmamız müşterilerimize zaman kaybı yaşatmamaktadır.

Firmamız Saygınlar Nakliyat uzun yıllardır sektörde kazandığı tecrübelere göre hareket etmektedir. Tüm risk unsurlarını ortadan kaldırarak %100 güvenilir taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Sağlam ve hızlı teslimatlarımız ile müşterilerimize güven vermekteyiz. CMR sigortalı taşımacılık faaliyetlerimiz sayesinde eşyalarınızın da emniyetini güvence altına almaktayız.

İSO 9001 Kalitesi kapsamında gerçekleştirdiğimiz İtalya nakliye çalışmalarımızda ağır nakliye, proje taşımacılığı, konteyner taşımacılığı ve komple taşımacılık gibi kapsamlı hizmet yelpazemiz bulunmaktadır.

Farklı taşımacılık yöntemlerimiz ile sizlere alternatif seçenekler sunmaktayız. Karayolu, havayolu ve denizyolu taşımacılık alternatiflerimiz sayesinde yükleriniz güvenli ve hızlı biçimde adrese sevk edilmektedir.

Taşınacak yük potansiyeli ve müşterilerimizin tercihine göre nakliye seçimi yapmaktayız. Uygun fiyatlarımız ile taşımacılık hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

İtalya Frigo Nakliye

Firmamız İtalya frigo nakliye çalışmalarını farklı şekillerde gerçekleştirmektedir. Yük için uygun çalışma ortamı yaratılarak soğuk zincir ürünlerinizin sevkiyatı başarılı biçimde yapılmaktadır.

Frigo nakliye müşterilerimize pek çok avantajı beraberinde getirmektedir. Soğuk zincir taşımacılığı olarak da bilinen frigo nakliye hizmetleri özel araçlar vasıtası ile gerçekleşir. Genellikle soğutucu bulunan refeer tırlarımızı kullanmaktayız.

Isıya bağlı olarak niteliklerini kaybedecek ürünler frigo taşımacılık kapsamında taşınmaktadır. Bu nedenle artı eksi derecelere sahip soğutuculu tırlar kullanılmaktadır.

Yükleriniz tırlarımıza profesyonel elemanlarımız tarafından özenle yerleştirilmektedir. Bu sayede ürün niteliğini kaybetmeden adrese teslim edilmiş olur.

İtalya frigo nakliye çalışmalarımızda alanında uzman şoförlerimiz görev almaktadır. Şoförlerimiz yol boyunca sürekli ısı sensörlü cihazlarımız ile ısı takibi yapmaktadır.

Böylece olası bir durum söz konusu olduğunda ürünleriniz bozulmadan muhafaza edilmektedir. Soğutucular ile kaplı tırlarımızın ısısı -18 derece ile -26 derece arasında farklılık göstermektedir.

Yükün niteliğine göre uygun ısı ayarlandığında yolculuk boyunca ilk günkü gibi taptaze kalır. Sizler de uzman ekibimiz eşliğinde frigo taşımacılık faaliyetlerimizden faydalanabilirsiniz.

İngiltere Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

italya frigo nakliye

İtalya Parsiyel Nakliye

Türkiye-İtalya arasında en sık tercih edilen nakliye türlerinden biri de İtalya parsiyel nakliye olarak bilinir. Parsiyel nakliye çalışmaları hem müşterilerimize hem de firmalara çeşitli avantajlar sunmaktadır. Parsiyel nakliye niteliklerini şu şekilde gösterebiliriz;

  1. Farklı müşterilerin yükleri aynı tır içerisinde taşınır.
  2. Yükler aynı istikamet üzerinden farklı semtlere taşınır.
  3. Belirli bir plan kapsamında araçlara yükler yerleştirilir.
  4. Yükler için gerekli güvenlik tedbirleri alınır.
  5. Fiyatları daha uygun kapsamdadır.

Aynı araç ile birden fazla müşterimizin yükü taşındığı için müşterilerimiz vakit kaybı yaşamamaktadır. Tır içerisinde yer alan yükler aynı güzergâh üzerinden gönderilir. Sadece farklı adreslere gönderim sağlanır. Tek bir araç farklı müşterilere bölümlendirildiği için fiyatlarda da düşüş olmaktadır.

Saygınlar Nakliyat olarak İtalya başta olmak üzere pek çok Avrupa ülkesine parsiyel nakliye çalışmalarımızı göstermekteyiz. Her hafta düzenli olarak Türkiye’den çıkış yapan araçlarımızla ortalama 5-7 gün arasında yüklerinizi adrese teslim etmekteyiz.

Özmal araçlarımız ile gümrük teslimi de yapmaktayız. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İtalya Nerededir?

İtalya (İtalyanca: Italia) ya da resmî olarak İtalyan Cumhuriyeti (Repubblica Italiana) ya da bazen İtalya Cumhuriyeti, Güney Avrupa’da, büyük ölçüde İtalya Yarımadası üzerinde yer alan bir ülke. Akdeniz’in en büyük iki adası Sicilya ve Sardinya da İtalyan topraklarıdır.
Resmî diller: İtalyanca
Demonim: İtalyan
Başkent ve en büyük şehir: Roma
Wikipedi

İtalya Nakliye Güzergahı

İtalya nakliye güzergahı kapsamında gerek karayolu gerekse RORO taşımacılığı yapmaktayız. Kullanmış olduğumuz güzergâh ise müşterilerin talebine göre, taşınacak yük durumuna göre ve maliyete göre farklılık gösterir. 2 tip İtalya karayolu güzergahımız bulunmaktadır. Bunlar;

  • Bulgaristan – Sırbistan – Hırvatistan – Slovenya – İtalya
  • Yunanistan – Makedonya – Sırbistan – Hırvatistan – Slovenya – İtalya

Kullanacağımız güzergâh hava şartlarına ve çevre faktörlerine göre de değişmektedir. Ayrıca taşınacak yüklerin çoğunluğu hangi istikamette bulunuyorsa o güzergahı tercih etmekteyiz.

Sizleri gittiğimiz güzergâh hakkında bilgilendirerek düzenli olarak tarafınıza konum göndermekteyiz. Ayrıca yükünüz teslim edildiği zaman da tarafınıza gereken bilgiyi sunmaktayız. Sizler de kısa sürede güvenilir bir şekilde ürünlerinizi İtalya’ya göndermek istiyorsanız Saygınlar Nakliyat firmamızla 7/24 iletişim kurabilirsiniz.

Almanya Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

italya parsiyel nakliye

İtalya Nakliye Fiyatları

İtalya nakliye fiyatları çeşitli kritere göre farklılık gösterir. Taşınacak yük oranı, yükün tonajı ve ağırlığı, yükün taşımacılığında kullanılacak güzergah, araç ve taşımacılık faaliyeti, iki ülke arasındaki adres mesafesi ve diğer etkenler ücretlerimizi belirlemede bizlere yardımcı olmaktadır. Ancak Saygınlar Nakliyat olarak her zaman kaliteli ve makul fiyat düzeylerinde müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Ücretlerimizi net bir şekilde öğrenmek için firmamız mail adresine yük bilgilerinizi ve adres bilgilerini paylaşmanız gerekmektedir. Sonrasında firmamızı arayarak dilediğiniz gün ve saate nakliye randevusu oluşturabilirsiniz.

Sizlere her konuda yardımcı olacağımızdan emin olabilir, İtalya nakliye kapsamında firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

İtalya Karayolu Nakliye

İtalya karayolu nakliye, Türkiye-İtalya yük taşımacılığı konusunda sıklıkla tercih edilmektedir. Çünkü hem riski yoktur hem de her türlü yük için tercih edilebilir.

Firmamız Saygınlar Nakliyat olarak karayolu nakliye çalışmalarımızda özmal tırlarımızı kullanmaktayız. Kullandığımız tırlar son model ve her sene bakımı yapılan araçlardır. Ayrıca tırlarımız tüm yükler için uygun yapıdadır.

Karayolu ile yapmakta olduğumuz çalışmalarda komşu ülkelerin sınırlarını kullanmaktayız. Bu nedenle bazı yasal ve gümrük işlemlerinin halledilmesi gerekmektedir.

Firmamız uzman çalışanları tüm işlemleri hallederek yüklerinizin kusursuz bir şekilde adrese teslim edilmesini sağlamaktadır. Nakliye çalışmalarının sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi için yasal olarak temin edilmesi gereken izinleri ve belgeleri uzman kadromuz halletmektedir.

Karayolu nakliye çalışmalarında kullanılan 3 taşımacılık yöntemi vardır. Bunlar;

  • Parsiyel nakliye
  • Frigo nakliye
  • Komple nakliye

Saygınlar Nakliyat olarak tam donanımlı bir firma olmanın ve müşterilerimize beklentilerinden fazlasını sunmanın gururunu yaşamaktayız. Sizler de farklı yüklerinizin karayolu nakliye üzerinden ortalama 1 hafta içerisinde adrese teslim edilmesi için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.