rusya nakliye

Rusya Nakliye

Türkiye ve Rusya arasında nakliye işlemleri yaygındır. Türkiye’den Rusya’ya taşımacılık yapan birçok lojistik şirketi bulunmaktadır. Rusya ve Türkiye arasında yıllardır yük sevkiyatı yani nakliye işlemleri yapılmaktadır.

Nakliye seçimleri yapılırken güvenilir ve sağlam teslimata önem verilmeli ve bu güveni sağlayan firmalar tercih edilmelidir. Nakliye işlemlerinde dikkat edilmesi gereken hususlardan biri sigorta ve güvenlik garantisidir.

Şirket tecrübesi de dikkat edilmesi gereken bir diğer husus olabilir. Rusya ve Türkiye arası nakliye işlemleri, karada üzerinden, deniz üzerinden ve hava yolu ile sağlanabilmektedir.

Birçok firmanın da güzergahları farklıdır. Güzergah seçimi de nakliyatta önemlidir. Gittikçe gelişen ve yurt içi yurt dışı taşımalarında gerekli olduğu bu dünyamızda, nakliyatta önemli bir ihtiyaçtır. Saygınlar nakliyat bu iş için tercih edebileceğiniz bir firmadır.

Rusya Frigo Nakliye

Frigo nakliye, soğuk hava deposuna sahip araçlar ile gıda nakliyesi yapılmasına denir. Lojistik sektöründe çokça ihtiyaç duyulmaktadır. Bu nedenle diğer nakliye sektörlerine oranla daha çok avantajlıdır.

Ürünler bozulmadan ve raf ömrü geçmeden nakliyat sağlanmalıdır. Ürünler taze bir şekilde alıcıya ulaşmalıdır.  Ürünler için uygun ısı koşulları sağlanmalıdır. Isı koşulları ise şu şekilde olmalıdır.

Dondurulmuş sebzeler ve et ürünleri -18 derece olmalıdır. Dondurulmuş unlu mamuller de -12 derece olmalıdır. Sebzeler -7, -10 derece civarında olmalıdır.

Yeşillikler ve mantarlar en fazla -1 derecede olmalıdır. Çikolata ve yumurta gibi besinler ise 15 ila 18 derece civarında olmalıdır. Saygınlar nakliyat, frigo nakliye hizmeti vermektedir.

Rusya Parsiyel Nakliye

Parsiyel nakliye, alıcıları farklı olan ürünleri ayni nakliye sistemi ile taşımak demektir. Alıcılar aynı güzergahta yer alır ve yol boyunca teslimat yapılır. Parsiyel taşıma için birçok nakliyat şirketi bulunmaktadır.

Parsiyel nakliye yurtiçi ve yurtdışı olarak ayrılmaktadır. Ancak bizim şuan ele aldığımız Rusya ülkesine, bizim ülkemiz tarafından yapılan parsiyel nakliyedir. Türkiye’ye gelen parsiyel nakliyelere uluslararası parsiyel taşımacılık denir.

Parsiyel taşımacılıkta ölçüt önemlidir.  Desi, ağırlık ve metreküp bazında hesap ölçüleri parsiyel taşıma için yer almaktadır. Parsiyel taşımacılıkta taşınması gereken yükün ağırlığı ile birlikte hacmi de oldukça önemlidir.

Saygılar Nakliyat firması, Rusya Parsiyel nakliyat hizmeti vermektedir, güven ile  tercih edebilirsiniz.

İngiltere Nakliye Hizmetleri İçin Tıklayın

Rusya Uluslararası Nakliyat

Rusya ve Türkiye arasında yıllardır nakliyat işleri yaşanmaktadır. Ayrıca Rusya diğer birçok ülke ile de nakliyat işlemleri yaşamaktadır. Nakliye işi bir nevi kargolama işi gibidir. Hatta onun daha büyük sistemi diyebiliriz.

Bu işlem yurtiçinde olduğu gibi yurtdışında da yaygındır. Tüm bunların yanı sıra ülkeler arası nakliyat ise artık bir istek değil , ihtiyaç haline gelmiştir. Türkiye’den Rusya’ya , Rusya’dan da Türkiye’ye nakliyat işlemleri yapılmaktadır.

Rusya zaten uluslararası birçok iş yaptığından ötürü daima nakliyat işlemlerine ihtiyaç duymaktadır. Rusya Uluslararası nakliyat işlemleri için Saygılar nakliyatı tercih etmenizi öneririz.  

Son derece güvenilir, kaliteli ve donanımlı bir hizmet almanıza yardımcı olan firmamız kendinden emin çalışmalar içerisindedir.

Rusya Nakliye Firmaları

Rusya ülkesine nakliye işlemleri sıkça yapılmaktadır. Rusya’dan ülkemize de nakliyat işlemleri daima mevcuttur. Bu nedenle mesafe ve ürüne göre fiyat değişimleri yaşanmaktadır.  Firmadan firmaya ve hizmetin kalitesine göre de fiyatta değişimlerin olması söz konusudur.  Çoğunlukla firmalar kendi fiyatlarını gizli tutar. Ancak sizler için genel bir bilgi vermek isteriz.  

İstanbul’dan, Rusya’nın Moskova iline nakliyat 4000 USD yapılmaktadır. İstanbul ilimizden, Rusya Petersburg şehrine yapılacak nakliyatlar için ise 4200 USD fiyat biçilmektedir.

Ankara’dan ve İzmir’den çıkan nakliyeler için ise yine benzer fiyatlar belirlenmektedir. Güvenilir hizmet alabilmek için Saygılar Nakliye firmasını tercih edebilirsiniz.

Rusya Ağır Nakliye

Nakliye işlemlerinde yol uzayınca genelde yük de artmaktadır. Ağır nakliye ise bir başka tür olup gerçekten  bilgi ve uzmanlık gerektiren bir alandır. Ağır nakliye, özel ekipman ve aletler yardımı ile yapılmaktadır. Standartın üstünde olan yükler olup oldukça zorlamaktadırlar. Bu iş için emniyet kesinlikle önemlidir.

Sadece yükün taşınması burada söz konusu değildir. Yükün taşıması haricinde kurulumu, montajı ve demontajı da önemli etkenlerdendir. Son derece özen ve titiz bir çalışma bu iş için oldukça önemlidir.  

Bu işlerin profesyonel bir ekip tarafından yürütülmesi gerekmektedir. Saygılar Nakliyat ise bu iş için biçilmiş kaftandır. Saygılar nakliyat profesyonel ekibi ile son derece güvenilir ve profesyonel bir nakliyat hizmeti sunmaktadır.

Bu yazılarada gözatın

Bunu Paylaş
İnternet sitesi https://katarnakliye.net
Yazı oluşturuldu 2

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.