özbekistan parsiyel

Özbekistan Parsiyel Nakliye

Türkiye Özbekistan Parsiyel Nakliye

Düzenli servislerimizle Özbekistan nakliye hizmetlerimiz içerisinde yer alan parsiyel taşımacılıkta uzun yılların deneyimi, özmal araç filomuz ve eğitimli personellerimizle uzman personel yardımı ile Özbekistan parsiyel nakliye hizmeti sunarız.

Özbekistan nakliye taşımalarımız içerisinde kurumsal servisimiz ile parça yük taşımacılığı hizmetleri sunuyoruz. Ticari ürünlerinizin gümrüklü şekilde Özbekistan parsiyel nakliyesini yapıyoruz. İhracat yüklemelerinizde İstanbul’dan her hafta düzenli olarak Taşkent Başta olmak üzere Özbekistan parsiyel taşıma yoluyla yüklerinizi gümrük teslim ediyoruz.

özbekistan parsiyel

Afganistan Frigo Nakliye Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayın

Özbekistan – Türkiye İthalat Yük Taşımacılığı

Özbekistan’ın Başkenti Taşkent ve diğer İlleri Buhara, Semerkant gibi merkezi noktalardan Türkiye’ye ithalat yük taşımacılığı hizmeti sunarız. Araçlarımız gerek İran güzergahı üzeri gerekse Azerbaycan, Gürcistan üzeri Türkiye’ye dönüş yapar. 3. ülke Dozvolalı araçlarımızla profesyonel ithalat ve 3. ülke taşımaları yapmaktayız. Özbekistan yurtdışı nakliye firmaları içerisinde geniş özmal filomuz, C2 Yetki belgemiz, İSO 9001 : 2008 Kalite Belgemizle taşımacılık hizmetimizin rahatlığına varacaksınız.

Bu yazılarada gözatın

Bunu Paylaş
İnternet sitesi https://katarnakliye.net
Yazı oluşturuldu 35

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.