iran parsiyel

İran Parsiyel

Müşterilerimizin ihtiyacını zamanında giderme ve yüklerinin taşınması noktasında beklentileri en iyi şekilde sunmak adına çalışmalarımızı özveri ile yapmaya devam ediyoruz. Türkiye’den en çok yüklerin taşındığı İran, yakın komşumuz olduğu için buradaki pazarlarda daha fazla olduğumuzu söylememiz gerekir. ISO 9001 kalite standartlarına uygun olarak parsiyel taşımacılık hizmeti sunan Saygınlar Nakliyat, müşterilerin mal güvenliğini korumak ve ulaşılması gereken noktaya en kısa sürede güvenilir bir şekilde taşınmasını sağlamak adına gerekli olan tüm güvenlik tedbirleri ile uyulması gereken tüm kurallara uygun şekilde hareket etmektedir. Beklediğinizin ötesinde çözümler, ayrıcalıklı iş sonuçları ve daha fazlası için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

İran Parsiyel Nakliyede Doğru Adres

 

iran parsiyelÜlkemizden yurtdışına ihracat ve ithalata yapan çok sayıda firma bulunmaktadır ve bu gibi kurumsal büyük firmaların taşımacılık alanında güvenebileceği, yüklerinin zamanında teslimatını yaptırabilecekleri nakliye firmalarına ihtiyaçları olur. Bu konuda güveni en iyi şekilde tesis eden ve müşterilerini de bu konuda memnun etmeyi başaran Saygınlar Nakliyat, İran parsiyel nakliyat hizmetleri konusunda aradığınızdan çok daha fazlasını bir arada bulabileceğiniz nadir isimlerden biridir.

Zamanında teslimat, teslimat koşullarında güven, fiyatlarda esnek tarifeler ve çok daha fazlasını bir arada barındıran firmamız olarak müşterilerimizin memnun kalması, çalışmalarımıza sürekli yenilikler getirme konusunda bizleri teşvik etmektedir. Güven ve nakliyede doğru adres firmamız ile aradığınızdan çok daha fazlasını bulacaksınız.

İran’a Parsiyel Taşıma Nasıl Yapılır?

 

Parsiyel taşımacılık, yurtiçine ve yurtdışına az miktarda yani bir araç dolusu kadar yükün olmaması durumunda tercih edilen bir nakliye hizmetidir. Bu hizmette, müşteri kendi yüklerini alabilecek kadar bir yer kiralar, aracın geri kalan kısmı ise diğer müşterilere tahsis edilir. İran parsiyel taşıma işlemleri de bu mantık üzerinden yürür. Bir TIR dolusu kadar olmayan yüklerde müşterilere özel bir bölüm ayrılır, diğer kalan yerlere ise diğer müşterilerin yükleri yüklenerek yola koyulur. Ancak parsiyel taşıma hizmetlerinde teslimat zamanı tam taşımaya göre daha uzun olabiliyor.

Aracın dolma süresi ve teslimat noktalarının farklı olabilmesinden sonra taahhüt edilen zaman daha uzun tutulur. Müşterilerimizin memnun kalması ve yüklerinin güven içinde taşınabilmesi için gerekli olan tüm şartları oluşturan Saygınlar Nakliyat olarak beklediğinizden çok daha fazlasını sizlere sunduğumuzun güvencesi ile hareket ettiğimizi belirtmek istiyoruz.

Bunu Paylaş
İnternet sitesi https://katarnakliye.net
Yazı oluşturuldu 35

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.