İran Frigo Nakliye

İran Frigo Nakliye

Nakliye hizmetleri, tek bir tipte ilerleyen taşımacılık hizmeti değildir. Kuru yük taşımacılığının yanında soğuk ya da dondurulmuş yüklerin taşınması işlemleri de bulunmaktadır. Bu alanda da deneyimli ve uzman olan firmamız, müşterilerinin aradığından çok daha fazlasını sunmaktadır. Frigo taşımacılık, özel olarak tasarlanan ve soğukluk derecesini koruyabilen araç kasaları ile gerçekleştirilmektedir. Türkiye’den İran’a frigo nakliye hizmeti sunan Saygınlar Nakliyat ile beklediğinizden çok daha fazlasını elde edebilir, aradığınız hizmet kalitesini en uygun fiyatlar ve kolay ödeme seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Deneyim, uzmanlık ve uzun yılların birikimi ile sizlere hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz.

İran Frigo Taşımacılık

Hizmette sınırsız kalite anlayışı ile hareket eden firmamız, kuru yük taşımacılığına ek olarak yaş sebze ve meyve, süt ürünleri, et ürünler, çiçek (fidan), dondurma gibi sık ihraç edilen ve ihraç edilirken güvenliği en üst düzeyde tutulması gereken yüklerin taşımacılığında da müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde sunmaktadır.

İran’ın başkenti Tahran, başkent olmanın yanı sıra Ortadoğu’da iyi bir pazara sahip kentlerden biridir. Buraya, düzenli olarak nakliye hizmeti sunan firmamız, Şiraz, Tebriz, İsfahan, Meşhed, Kum, Yezd, Kaşan, Urmiye, Hemedan gibi İran’ın bilinen kentlerine frigo nakliye hizmetleri sunmaktadır. Klimalı araçlarımız, harekete geçmeden önce tüm güvenlik ve arıza bakımları yapıldıktan sonra yola koyulmaktadır. Bu sayede olası aksamaların önüne geçilmektedir. Ayrıca frigo nakliye hizmetlerinde yüklerin sigortalı olarak taşınması, müşterilerin güvenmesi açısından son derece önemlidir. Saygınlar Nakliyat olarak sigortalı frigo nakliyat hizmeti sunarak müşterilerimizin güven içinde yüklerini teslim etmelerini sağlıyoruz.

İran Nakliyede Güvenilir Adres

Ülkemizin en yakın komşularından ve ihracatın en yüksek olduğu ülkelerden biri İran’dır. İran, Ortadoğu için de önemli bir konuma sahiptir. Türkiye’den İran’a nakliye hizmeti sunarken güvenliğin oluşmasına azami derecede dikkat ediyoruz. Ortadoğu ülkesi olması hasebi ile istenmeyen olaylarla karşı karşıya kalmamak adına yol durumu ve sıcak olaylar hakkında gerek basını gerekse de çalışma arkadaşlarımızla kurduğumuz iletişim sayesinde yük taşıma işlemlerinin en güvenilir şekilde adresine ulaştırılmasını sağlıyoruz. Bu nedenle güvenlik ve eşyaların sağlıklı bir şekilde taşınması noktasında müşterilerimiz herhangi bir kuşkuya kapılmadan hizmetlerimizden yararlanabiliyorlar.

Bunu Paylaş
İnternet sitesi https://katarnakliye.net
Yazı oluşturuldu 35

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.